Redoxon Manifesto

Hayatın o sabah bize ne getirmekte olduğunu hiçbirimiz kestiremiyoruz... Her yeni günle birlikte bazen ufak tefek, bazen de daha büyük sorunlar yüzünden canımız sıkılabiliyor, keyfimiz kaçabiliyor. Aslında kendimize iyi baktığımız, ürettiğimiz, bedenimizi beslerken ruhumuzu da unutmadığımız ve "hareket" ettiğimiz sürece gerisi bir şekilde çözülmüyor mu?

Bazen kahvaltı için tost makinesine koyduğumuz ekmekleri unutup yakabiliyoruz, bazen kış vakti şort giymek isteyen oğlumuzla mücadele etmek durumunda kalıyoruz... Biz işe, çocuklarsa okula gitmeye geç kaldığımız o sabah, ayakkabılar giyildikten sonra, tam kapıdan çıkacakken kızın resim çantasının odasında kaldığını fark ediyoruz ya da o gün bizi işte bekleyen o zorlu konuşma yüzünden kendimizi stres içinde buluyoruz.

Konu ister işin sebep olduğu daha büyük bir stres, ister tatlı bir anne-çocuk sürtüşmesi olsun aslında günün sonunda hepsinin gelip geçici olduğunu genellikle o an fark edemiyoruz.

Redoxon markası olarak hiçbir şeyin mutlu ve huzurlu olmaktan daha önemli olmadığına inanıyor; tam 87 yıldır dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın iyiliği için bilimden güç alıyoruz.

Sevdiklerimizle birlikte, en başta hepimizin mutluluğa ve huzura ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz.

Redoxon Üçlü Etki ve Redoxon Kids ürünlerimiz, yıllardır hayatımızdaki C vitaminine ek olarak, günümüzde öne çıkan vitamin ve minerallerinden olan D vitamini ve çinko içeriyor.

Dünya çapında milyonlarca insanın tercih ettiği Redoxon ile ailecek gardınızı alın. Çünkü siz mutlu, huzurlu olup gardınızı alınca... Gerisi çözülür.